Tym razem doping trybun w Trzemesznie nie pomógł w odniesieniu zwycięstwa fot. Roman Wolek

Klub z grodu Kilińskiego po zajęciu drugiego miejsca w swojej grupie ligi okręgowej, w meczach barażowych musiał uznać wyższość Korony Wilkowice, z którym przyszło im rywalizować o awans do V ligi.

Pierwszy mecz w Wilkowicach w środę 22 czerwca trzemesznianie przegrali 1:2. W sobotę 25 czerwca w barażowym meczu rewanżowym Zjednoczeni próbowali odrobić straty na własnym boisku. Spotkanie było bardzo zacięte i obydwie drużyny miały swoje dobre sytuacje. Po pierwszej połowie goście jednak prowadzili po bramce w 29. minucie z rzutu karnego. Nadzieje trzemesznian odżyły po wyrównaniu w 73 minucie. Jedak w 87 minucie goście zdobyli kolejną bramkę, ustalając wynik spotkania na 1:2. Ostatecznie więc to zespół Korony cieszył się z awansu do V ligi.

Prezes Zjednoczonych, Karol Łukomski tuż po przegranym spotkaniu zadeklarował, że trzemesznianie w nowym sezonie na pewno będą walczyć o awans do wyższej klasy rozgrywek.