Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wypożyczalnia – Jedną z osób obsługujących wypożyczalnie jest Olga Koperska która będzie dbała m. in. o to, aby osoby wypożyczające sprzęt wodny, pamiętały o założeniu kamizelki ratunkowej. Fot. Roman Wolek

Dwie wypożyczalnie sprzętu wodnego prowadzone przez trzemeszeński OSiR nowy sezon zaczęły od falstartu.

REKLAMA

Chodzi tu o wypożyczalnie nad Jeziorem Popielewskim w Trzemesznie oraz nad Jeziorem Ostrowickim w Ostrowitem. Obydwie wypożyczalnie czynne będą w piątki od 16.00 do 20.00, a w soboty i niedziele od 12.00 do 19.00. W przypadku silnego wiatru bądź opadów deszczu wypożyczalnie będą nieczynne.

Tak też stało się w piątek 1 lipca, kiedy obydwie wypożyczalnie miały o 16.00 rozpocząć działalność. Jednak z powodu nadchodzącej burzy, w ostatniej chwili zrezygnowano z przywiezienia sprzętu wodnego. Jeśli pogoda będzie sprzyjać, sezon wodny rozpoczęty zostanie więc dopiero jutro.

Dla osób chętnych do dyspozycji będą: 2-osobowe kajaki, 4 i 5-osobowe rowery wodne i 4-osobowe łodzie. W porównaniu do poprzednich lat, ceny wypożyczeń zostały podniesione o około 20 procent. Jest to pierwsza podwyżka cen od czasu uruchomienia wypożyczalni w Trzemesznie 11 lat temu i wypożyczalni w Ostrowitem 3 lata temu.

Do obsługi prowadzenia wypożyczeń Ośrodek Sportu i Rekreacji zatrudnił na umowę zlecenie 5 osób.
Wypożyczalnie czynne będą do końca sierpnia.

Roman Wolek, 1 VII 2022

Reklama na stronie

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.