Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Sędzią głównym oraz technicznym był dyrektor GOKiR Krzysztof Zwoliński fot. Paweł Lachowicz

Zawodnicy Klubu Sportowego Nowa Era z Torunia z trenerem Rafałem Utylskim przebywali na miniobozie sportowym w Przyjezierzu (gm. Jeziora Wielkie).

REKLAMA

Młodzi zawodnicy pod kierunkiem trenera Rafała Utylskiego trenują grę w tenisa stołowego. Bazą obozową stało się udostępnione przez dyrektora jeziorańskiego Domu Kultury Krzysztofa Zwolińskiego miejsce na polu biwakowym przy parkingu gminnym na terenie ośrodka wczasowego w Przyjezierzu.

Rozgrywki odbywały się na czterech stołach fot. Paweł Lachowicz

Warto podkreślić, że zawodniczką toruńskiego klubu jest 10-letnia mieszkanka Woli Kożuszkowej (gm. Jeziora Wielkie), uczennica szkoły podstawowej w Wójcinie Izabela Skowrońska. To właśnie Iza jest łącznikiem pomiędzy toruńskim klubem a jeziorańskim Domem Kultury, gdyż rozwija swoją pasję gry w tenisa w obu ośrodkach.

Rozgrywki odbywały się na czterech stołach fot. Paweł Lachowicz

Obóz w Przyjezierzu trwał trzy dni. W tym czasie obozowicze jeździli do GOKiR na codzienne treningi. Zwieńczeniem obozu był turniej tenisa stołowego, który odbył się wieczorem 27 lipca. Do rozgrywek zaproszone zostały osoby z gminy Jeziora Wielkie, które również grają w tenisa stołowego. Utworzono dwie drużyny, które rywalizowały między sobą na czterech stołach. Po sportowej rywalizacji zwyciężyła drużyna Nowa Era Toruń w stosunku 25:11.

Przy stole Izabela Skowrońska z Woli Kożuszkowej (gm. Jeziora Wielkie) fot. Paweł Lachowicz

Drużynę Nowej Ery reprezentowali: Izabela Skowrońska, Ignacy Utylski, Gracjan Kęsik, Miłosz Rękas, Maciej Rękas, Julian Kortus. Natomiast drużynę z Jezior Wielkich tworzyli: Anna Masłowska, Robert Komór, Dawid Borys, Piotr Świerczyński, Sławomir Zwoliński, Jacek Studziński.

Przy stole Anna Masłowska z Gaju (gm. Jeziora Wielkie) fot. Paweł Lachowicz

Całość nadzorował trener Nowej Ery Rafał Utylski. Sędzią głównym oraz technicznym był dyrektor GOKiR Krzysztof Zwoliński.

Zawodnicy z Torunia i Jezior Wielkich z trenerem Rafałem Utylskim i dyrektorem GOKiR Krzysztofem Zwolińskim fot. Paweł Lachowicz

Paweł Lachowicz, 29 VII 2022

Reklama na stronie

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.