Sędzią głównym oraz technicznym był dyrektor GOKiR Krzysztof Zwoliński fot. Paweł Lachowicz

Zawodnicy Klubu Sportowego Nowa Era z Torunia z trenerem Rafałem Utylskim przebywali na miniobozie sportowym w Przyjezierzu (gm. Jeziora Wielkie).

REKLAMA

Młodzi zawodnicy pod kierunkiem trenera Rafała Utylskiego trenują grę w tenisa stołowego. Bazą obozową stało się udostępnione przez dyrektora jeziorańskiego Domu Kultury Krzysztofa Zwolińskiego miejsce na polu biwakowym przy parkingu gminnym na terenie ośrodka wczasowego w Przyjezierzu.

Rozgrywki odbywały się na czterech stołach fot. Paweł Lachowicz

Warto podkreślić, że zawodniczką toruńskiego klubu jest 10-letnia mieszkanka Woli Kożuszkowej (gm. Jeziora Wielkie), uczennica szkoły podstawowej w Wójcinie Izabela Skowrońska. To właśnie Iza jest łącznikiem pomiędzy toruńskim klubem a jeziorańskim Domem Kultury, gdyż rozwija swoją pasję gry w tenisa w obu ośrodkach.

Rozgrywki odbywały się na czterech stołach fot. Paweł Lachowicz

Obóz w Przyjezierzu trwał trzy dni. W tym czasie obozowicze jeździli do GOKiR na codzienne treningi. Zwieńczeniem obozu był turniej tenisa stołowego, który odbył się wieczorem 27 lipca. Do rozgrywek zaproszone zostały osoby z gminy Jeziora Wielkie, które również grają w tenisa stołowego. Utworzono dwie drużyny, które rywalizowały między sobą na czterech stołach. Po sportowej rywalizacji zwyciężyła drużyna Nowa Era Toruń w stosunku 25:11.

Przy stole Izabela Skowrońska z Woli Kożuszkowej (gm. Jeziora Wielkie) fot. Paweł Lachowicz

Drużynę Nowej Ery reprezentowali: Izabela Skowrońska, Ignacy Utylski, Gracjan Kęsik, Miłosz Rękas, Maciej Rękas, Julian Kortus. Natomiast drużynę z Jezior Wielkich tworzyli: Anna Masłowska, Robert Komór, Dawid Borys, Piotr Świerczyński, Sławomir Zwoliński, Jacek Studziński.

Przy stole Anna Masłowska z Gaju (gm. Jeziora Wielkie) fot. Paweł Lachowicz

Całość nadzorował trener Nowej Ery Rafał Utylski. Sędzią głównym oraz technicznym był dyrektor GOKiR Krzysztof Zwoliński.

Zawodnicy z Torunia i Jezior Wielkich z trenerem Rafałem Utylskim i dyrektorem GOKiR Krzysztofem Zwolińskim fot. Paweł Lachowicz

Paweł Lachowicz, 29 VII 2022

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.