Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Pomimo później godziny zakończenia turnieju, z twarzy uczestników nie schodził uśmiech i zadowolenie fot. Inez Padowska

W charytatywnym turnieju wystartowało 12 par. Pierwsze miejsce wywalczyli Agata Szczepanek z Łopienna i Grzegorz Zdrojewski z Ryszewa. Głównym celem turnieju była zbiórka pieniędzy dla rocznej dziewczynki z Trzemszna.

REKLAMA

5 sierpnia w Ochodzy (gm. Trzemeszno) odbył się II Charytatywny Nocny Turniej Piłki Siatkowej Plażowej. Wydarzenie rozpoczęło się o 20.00, a zakończyło około 2.00 w nocy. Podczas turnieju każdy mógł przekazać dowolną kwotę dla rocznej Neli. Dziewczynka mieszka w Trzemesznie i choruje na zespół wad rozwojowych Rubinstein-Taybi. Zbiórkę przeprowadziło Stowarzyszenie Teraz z Trzemeszna.

Rozgrywki odbywały się w kategorii mikst, czyli zespół składający się z kobiety i mężczyzny. W turnieju wystartowało 12 par. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie. Pierwsze miejsce zajął zespół Szczyt Zdrój, w którym zagrali Agata Szczepanek z Łopienna i Grzegorz Zdrojewski z Ryszewa. Po bardzo wyrównanej grze i emocjonującym finale drugie miejsce zajęli Justyna Bąk- Duszyńska i Przemysław Bogusiewicz z Trzemeszna. Para wystartowała jako zespół pod nazwą Voley Mixt. Na trzecim miejscu uplasował się Dream Team w składzie Justyna Walkowska z Mogilna i Krzysztof Dzierżewski z Gniezna.

 

O wrażeniach dotyczących turnieju powiedział nam jeden z organizatorów Damian Grzechowiak: - Jesteśmy bardzo zadowoleni z frekwencji. Przybyło tu naprawdę sporo osób. Fajnie, że ludzie dołączają do takich akcji. W przyszłym roku odbędzie się turniej cykliczny. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, aby do nas dołączyli. Nasza ekipa zawsze udziela się charytatywnie i planujemy jeszcze wiele tego typu akcji.

Organizatorami wydarzenia byli m.in.: sołectwo Gołąbki-Ochodza, Stowarzyszenie Teraz, OSiR.

Inez Padowska, 7 VIII 2022

Reklama na stronie

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.