Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Dobre spotkanie w barwach Piasta rozegrał Sebastian Basiński fot. Damian Stawski

Piast Kołodziejewo imponująco rozpoczął rundę wiosenną, wygrywając w pierwszym spotkaniu 8:2.

17 marca Piast Kołodziejewo na inaugurację rundy wiosennej pokonał wysoko Mikrusa Szadłowice 8:2. Już do przerwy gospodarze z Kołodziejewa strzelili rywalom 5 goli. Hat-trickiem w tej części gry popisał się Piotr Łabuszyński, a szczególnie piękną bramkę zdobył zza pola karnego bezpośrednio z rzutu wolnego. Była to bramka na 4:0 dla Piasta, dobijająca rywali. Rzut wolny został odgwizdany w sytuacji, kiedy obrońca z Szadłowic ratował się faulem na wychodzącym sam na sam z bramkarzem Piotrze Łabuszyńskim - za co został przez sędziego z boiska. Piast w jednej akcji uzyskał więc podwójną korzyść. W tej części gry gola z rzutu karnego zdobył jeszcze Sebastian Basiński, a po pięknym trafieniu zza pola karnego po odbiciu od słupka bramki na listę strzelców wpisał się także Dariusz Swojnóg z Wierzejewic, wypożyczony w zimowym okienku do końca sezony z IV-ligowej Notecianki Pakość.
Dopiero po przerwie goście będący tego dnia tłem dla Piasta zdobyli jeszcze dwa trafienia. Licznik Piasta zatrzymał się na liczbie 8. Rywali doszczętnie rozbili jeszcze: ponownie Piotr Łabuszyński, Piotr Bachanek oraz wpuszczony w drugiej połowie ściągnięty z Pogoni Mogilno Jakub Wilk. Jakub to kuzyn występujących w pierwszym składzie Piasta, braci Roberta i Arkadiusza. Na boisku przebywało już więc ze sobą trzech Wilków.