Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Drużyny z I miejsca i II miejsca podczas wspólnego zdjęcia z Markiem Cyrokiem, Małgorzatą Teper oraz Wójtem Marcinem Barczykowskim fot. Inez Padowska Inez Padowska

W sali sportowej przy Zespole Szkół w Dąbrowie w sobotę 26 listopada odbył się Andrzejkowy Turniej Piłki Siatkowej. 6 drużyn stanęło na parkiecie, aby walczyć o puchar wójta gminy Dąbrowa Marcina Barczykowskiego. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn mieszanych z 5 miejscowości: Mogilna, Strzelna, Janowca Wielkopolskiego, Dąbrowy i Żabienka.

W meczu o III miejsce zagrała drużyna OSP Dąbrowa oraz Orlęta Temidy. Drużyna z Janowca Wielkopolskiego wygrała dwa sety i zwyciężyła pojedynek gwarantując sobie miejsce na podium. Mecz o finał rozstrzygnął się pomiędzy drużyną z Żabienka Kloaka Gaming a drużyną Strzelna. Rywalizacja była bardzo zacięta i doszło do trzeciego seta, w którym zwyciężyli zawodnicy ze Strzelna.

REKLAMA

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. miejsce Strzelno

2. miejsce Kloaka Gaming Żabienko

3. miejsce Orlęta Temidy Janowiec Wlkp.

4. miejsce OSP Dąbrowa

5. miejsce Orły Temidy Janowiec Wlkp.

6. miejsce VBS Mogilno

Ponadto spośród zawodników wyłoniono najlepszą zawodniczkę i najlepszego zawodnika. Osoby wyróżnione - Wioleta Witkowska (Kloaka Gaming) oraz Łukasz Oborski (Strzelno), otrzymały od wójta statuetki. 

SKŁADY

Strzelno: Sławomir Kowalczyk, Paweł Jankowski, Maciej Borys, Bartek Kowalski, Piotr Jackowski, Łukasz Oborski i Sławomir Lipieński.

OSP Dąbrowa: Jakub Brzeziński, Dominik Brzeziński, Tomek Guziołek, Eryk Zemke, Radosław Ostrowski, Kornel Zbieranek i Damian Mikulski.

Kloaka Gaming: Wiola Witkowska, Joanna Zolanowicz, Mateusz Hajdys, Kacper Laskowski, Paweł Gębala i Damian Wojtasik.

VBS Mogilno: Piotr Strzerzyński, Simon Bonkowski, Filip Krzyżaniak, Jakub Barankiewicz, Mateusz Kąkol, Przemysław Zabłocki, Arek Pietruszewski i Mateusz Bartczak.

Orlęta Temidy: Rafał Sieszchulski, Przemysław Rurek, Radosław Swigon, Piotr Adamski, Bartosz Gaca, Martyna Zielińska i Wiktoria Brzeźniak.

Orły Temidy: Arkadiusz Majszak, Tomasz Manuszewski, Mieczysław Sokołowicz, Jan Jankowiak, Nikola Krynicka, Teresa Pietrzycka, Sylwia Mazurkiewicz i Remigiusz Lisiecki.

Organizatorem turnieju była Małgorzata Teper oraz radny Marek Cyrok, który wraz z wójtem ufundował nagrody. Sędzią zawodów był Daniel Błaszczyk.

 

 

Inez Padowska, 28 XI 2022

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.