Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wiktoria podczas zawodów w Lesznie odniosła kolejny sukces jeździecki fot. z arch. Wiktorii Laseckiej

Wiktoria Lasecka uczennica Zespołu Szkół w Mogilnie w dniach 25-27 listopada brała udział w Halowych Zawodach Ogólnopolskich, które odbywały się w Lesznie i może poszczycić się kolejnymi sukcesami. 

REKLAMA

Wiktoria, uczennica klasy II a LO z Zespołu Szkół w Mogilnie, trenująca jeździectwo w Stowarzyszeniu Stadnina Koni Olimpia, odniosła kolejny sukces jeździecki.

Przez cały weekend 25-27 listopada konie były niezawodne. W niedzielę w finale, w średniej rundzie 130 cm, Wiktoria zajęła 3. miejsce na klaczy Golden Girl oraz 6. miejsce na klaczy Zabawa. Warto dodać, że Wiktoria startowała w zawodach w gronie najlepszych polskich zawodników, nie tylko juniorów, ale także młodych jeźdźców i seniorów. Pokazała, że zarówno ona, jak i konie są w wyśmienitej formie, co dobrze wróży na przyszłość.

 

Start Wiktorii w zawodach w Lesznie fot. z arch. Wiktorii Laseckiej

 

Pasją Wiktorii Laseckiej od pięciu lat jest jeździectwo, któremu poświęca każdą wolną chwilę. Na co dzień trenuje w Stowarzyszeniu Stadnina Koni Olimpia w Nowym Dąbiu (gm. Łabiszyn), wcześniej należała do Klubu Jeździeckiego Wiecanowo Rajmunda Łącznego. Trenowała też pod kierunkiem wielokrotnego mistrza Polski i Europy Włodzimierza Rudasza w Agrofood w Grabowcu koło Torunia.

Magdalena Lachowicz, 30 XI 2022

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.