Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Do wykonania rzutu rożnego szykuje się Damian Radecki fot. Damian Stawski

Po dwóch trafieniach Kryszaka i po jednym trafieniu Jankowiaka i Łuczaka Noteć Gębice pokonała u siebie zespół Zootechnika Kołuda Wielka 4:0.

31 marca Noteć Gębice podejmowała na własnym stadionie zespół Zootechnika Kołuda Wielka. Zimą do tego zespołu trafił były bramkarz Noteci Przemysław Tomaszewski, więc dla popularnego Pulpeta było to wyjątkowe spotkanie. Kibice z Gębic na początku spotkania przywitali go jednak oklaskami.
Pierwsza połowa nie była wielkim spektaklem piłkarskim, a sytuacji było jak na lekarstwo. Trzy okazje na zdobycie gola dla Noteci miał Marcin Jankowiak. Stając oko w oko z Przemysławem Tomaszewskim dwa razy przestrzelił nad bramką, a raz górą był bramkarz Zootechnika, który zdołał wybronić piłkę nogami. Bramkarz Noteci Michał Delikta był w tej części gry bezrobotny. Do przerwy było 0:0.
W drugiej połowie Noteć była bardziej konkretna i zdołała otworzyć swoje konto bramkowe. W 57 min błąd obrońców Zootechnika wykorzystał Krystian Kryszak, który pognał w stronę bramki i pokonał popularnego Pulpeta. W 63 min Noteć prowadziła już 2:0. W pole karne Zootechnika wjechał Marcin Jankowiak, zdecydował się na strzał i piłka po rykoszecie zatrzepotała w bramce. W 74 min swoją drugą bramkę zdobył Krystian Kryszak, któremu piłkę na 14 metr wystawił Piotr Pacia. Do dwóch bramek Krystian Kryszak dołożył jeszcze asystę z 87 min, gdzie wystawił piłkę na pustą bramkę Krystianowi Łuczakowi, a Krystian wślizgiem wpakował ją do bramki ustalając wynik spotkania na 4:0 dla Noteci.