Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Trwa XXXI Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Pałuk 2022 roku, organizowany przez Tygodnik Lokalny Pałuki. Do 10 lutego Czytelnicy mogą oddawać głosy na dwa sposoby, aby docenić swoich ulubionych zawodników i zawodniczki. Listę sportowców, na których można głosować publikujemy w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i na naszej stronie internetowej.

Szanowni Państwo, trwa ulubiona zabawa wszystkich kochających sport. Trzymajcie kciuki za swoich faworytów odnoszących sukcesy i rozpaczających po porażkach. W ramach podziękowania za emocje możecie odwdzięczyć się Waszym faworytom poprzez oddanie głosu i wsparcie w walce o prestiżowy tytuł Sportowca Roku.
Kapituła złożona z dziennikarzy naszej gazety uznała, że w 2022 roku lista nominowanych kończy się na 22 sportowcach, z których najpopularniejszego wybierają kibice w drodze głosowania z zamkniętej listy kandydatów, natomiast działacza i trenera wybiera komisja plebiscytowa.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

GŁOS NA KUPONIE LUB W SMS

Głosy w plebiscycie można oddać na dwa sposoby. Pierwszym jest wpisanie nazwisk swoich faworytów na kuponie, którydo 9 lutego 2023 r. będzie publikowany w kolejnych numerach tygodnika Pałuki. Każda osoba może wypełnić i przynieść lub przysłać na adres redakcji Pałuk: ul. Ogrodowa 1, 88-300 Mogilno (w przesyłce nie wymagającej pokwitowania adresata) dowolną liczbę oryginalnych, wyciętych z gazety kuponów. Ważne, by dotarły do nas najpóźniej do 10 lutego (piątek) 2023 roku do 14.00 (data stempla pocztowego nie ma znaczenia).
Sportowiec, którego nazwisko czytelnik wpisze na pierwszym miejscu otrzyma 5 punktów, na drugim - 3 punkty, a na trzecim - 1 punkt.
Dane osobowe głosujących nie będą gromadzone ani przetwarzane w jakikolwiek sposób, a służą jedynie do oddania głosu.
Można także głosować za pośrednictwem SMS, który wysyłamy pod numer 74550. W jego treści należy wpisać: TPM, numer sportowca, numer sportowca, numer sportowca, np. TPM, 57, 60, 71 (numery od 51 do 72 podane są poniżej przy kandydatach). Koszt przesłania jednej wiadomości SMS to 4 zł netto (4,92 zł brutto). Głosowanie za pomocą SMS potrwa do 10 lutego 2023 r. do 14.00.
Główną nagrodą dla uczestnika Plebiscytu SMS-owego jest kupon podarunkowy o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie Martes Sport.

GŁOSUJEMY NA TRZECH KANDYDATÓW

Zarówno w głosowaniu za pomocą kuponów, jak i SMS koniecznie muszą być wytypowane 3 osoby. Głosowanie tylko na 1 bądź 2 sportowców spowoduje, że kupon lub SMS będzie nieważny.
Listę sportowców, na których można głosować publikujemy w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska
Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

Kandydaci

Regulamin plebiscytu

Marek Holak, 4 II 2023

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.