Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Iza Skowrońska ze zdobytym pucharem fot. Krzysztof Zwoliński

Turniej zorganizowano dla uczczenia pamięci znakomitego człowieka, wybitnego sportowca oraz trenera dzieci i młodzieży.

Henryk Górny zmarł 29 stycznia 2016 roku w wieku 85 lat. Był nestorem kujawskiego tenisa stołowego, długoletnim zawodnikiem i trenerem Noteci Inowrocław, w latach 1990-2012 trenował kadrę narodową Sprawni Razem, cenionym wychowawcą wielu pokoleń zawodników i zawodniczek. Był trenerem inowrocławskich reprezentacji na Igrzyskach Paraolimpijskich w Sydney i Atenach, skąd jego zawodnicy przywieźli złote i srebrne medale.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

VI Memoriał Henryka Górnego w tenisie stołowym odbył się 29 stycznia w hali przy ul. Rakowicza w Inowrocławiu. Wśród licznie zgromadzonych pingpongistów znalazła się też reprezentantka gminy Jeziora Wielkie Izabela Skowrońska z Woli Kożuszkowej, która odniosła kolejny sukces. W kategorii młodziczek zajęła II miejsce. W meczu finałowym uległa zawodniczce, która w tej kategorii  wiekowej jest reprezentantką Polski. Iza swoją przygodę z tenisem stołowym rozpoczęła w jeziorańskim Domu Kultury pod kierunkiem dyrektora Krzysztofa Zwolińskiego.  Od półtora roku trenuje w klubie KS Nowa Era w Toruniu pod kierunkiem trenera Rafała Utylskiego.

Organizatorami turnieju byli  Inowrocławski Klub Tenisa Stołowego  Noteć  oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy wsparciu powiatu inowrocławskiego.

Paweł Lachowicz, 30 I 2023

Sport: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Sport

Więcej: Sport

loading...
Więcej: Sport

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.