Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Uroczystości

 W sobotę, 18 września członkowie stowarzyszenia wraz z przyjaciółmi świętowali 5-lecie działalności w świetlicy w Wylatowie.

Złożono kwiaty i zapalono znicze.

Niedzielne uroczystości dożynkowe w Dąbrowie zainaugurowała msza święta dziękczynna za zbiory w kościele NMP Królowej Polski.

4 września z inicjatywy sołtys Agnieszki Wietrzykowskiej oraz Rady Sołeckiej zorganizowano imprezę integracyjną dla mieszkańców sołectwa Wylatowo. Wydarzenie połączone zostało z oficjalnym otwarciem wyremontowanej sali wiejskiej i sceny.

W ubiegłą sobotę świętowali działkowcy i ogrodnicy z Rodzinnego Ogrodu Działkowego Pod Lasem w Mogilnie. Ogród powstał w 1951 roku.

Delegacje mieszkańców złożyły kwiaty.

Delegacje Urzędu Miejskiego, Rady Miejskiej i Rady Powiatu złożyły 1 września o 12.00 wiązanki kwiatów pod Pomnikiem Wdzięczności na mogileńskim rynku.

Trzydniowa, niezwykła impreza na rynku w Strzelnie przeszła do historii. Było artystycznie, kolorowo, czekoladowo, smacznie i kreatywnie. Ostatniego dnia Festiwalowi Czekolady towarzyszyły dożynki diecezjalno-gminno-parafialne.

W Arche Cukrowni Żnin od poniedziałku do środy odbył się Festiwal Optymizmu.

Przez 7 godzin mieszkańcy mogli oglądać w parku w Mogilnie ofertę stoisk targowych, uczestniczyć w konkurencjach i zabawach, oglądać występy i pokazy.

Reklama na stronie

Uroczystości: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Uroczystości

Więcej: Uroczystości

loading...
Więcej: Uroczystości

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.