Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Ks. abp Stanisław Gądecki po odpustowej eucharystii błogosławi parafian i pielgrzymów fot. Paweł Lachowicz

1 lipca na corocznych uroczystościach odpustowych ku czci Matki Boskiej Markowickiej, Królowej Miłości i Pokoju, Pani Kujaw w Markowicach (gm. Strzelno) zebrały się tysiące wiernych.

Tradycyjna suma odpustowa odprawiona została w samo południe. Przewodniczył jej ks. abp Stanisław Gądecki Arcybiskup Metropolita Poznański, który zawierzył Matce Bożej naszą Ojczyznę i wszystkich Polaków. Podczas mszy św. wierni w sposób szczególny dziękowali za dar niepodległości naszej Ojczyzny. Po eucharystii ks. abp zasadził dąb niepodległości w nowo powstającym na terenie Sanktuarium Ogrodzie modlitwy o pokój. Ponadto nowe rośliny posadzili też samorządowcy, przyjaciele parafii oraz kustosz sanktuarium ks. Jacek Dziel.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 4 VII 2018

Kalendarz 2023

Uroczystości: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Uroczystości

Więcej: Uroczystości

loading...
Więcej: Uroczystości

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.