Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Przy sali widowiskowej MDK ustawiony był punkt rozdawania i sprzedaży flag oraz gadżetów związanych z Konstytucją 3 Maja   fot. Marek Holak

W piątek, pracownicy MDK i Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chabsku rozdawali przechodniom flagi i gadżety związane z Konstytucją 3 Maja.

Dzisiaj 2 maja obchodzimy Święto Flagi. Z tej okazji oraz 230. rocznicy Konstytucji 3 Maja, w piątek 30 kwietnia uruchomiony został punkt wydawania i sprzedaży chorągiewek, flag narodowych, flag z herbem Mogilna i kotylionów. Punkt funkcjonował obok sali widowiskowej Mogileńskiego Domu Kultury przy rynku. Stoisko zostało przygotowane zgodnie z wytycznymi sanitarno-epidemicznymi.

Pracownicy MDK i Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chabsku rozdawali przechodniom flagi i gadżety związane z Konstytucją 3 Maja. Na stoisko mnóstwo pamiątek związanych z flagą narodową dostarczył także poseł SLD Jan Szopiński. Sam także rozdawał flagi.

Więcej zdjęć w galerii internetowej.

Marek Holak, 2 V 2021

Cembrit
Reklama na stronie

Uroczystości: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Uroczystości

Więcej: Uroczystości

loading...
Więcej: Uroczystości

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.