Przy sali widowiskowej MDK ustawiony był punkt rozdawania i sprzedaży flag oraz gadżetów związanych z Konstytucją 3 Maja   fot. Marek Holak

W piątek, pracownicy MDK i Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chabsku rozdawali przechodniom flagi i gadżety związane z Konstytucją 3 Maja.

Dzisiaj 2 maja obchodzimy Święto Flagi. Z tej okazji oraz 230. rocznicy Konstytucji 3 Maja, w piątek 30 kwietnia uruchomiony został punkt wydawania i sprzedaży chorągiewek, flag narodowych, flag z herbem Mogilna i kotylionów. Punkt funkcjonował obok sali widowiskowej Mogileńskiego Domu Kultury przy rynku. Stoisko zostało przygotowane zgodnie z wytycznymi sanitarno-epidemicznymi.

Pracownicy MDK i Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chabsku rozdawali przechodniom flagi i gadżety związane z Konstytucją 3 Maja. Na stoisko mnóstwo pamiątek związanych z flagą narodową dostarczył także poseł SLD Jan Szopiński. Sam także rozdawał flagi.

Więcej zdjęć w galerii internetowej.

Marek Holak, 2 V 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.