Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Włodzimierz Wdowiak otrzymał medal z rąk wojewody kujawsko – pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza fot. Paweł Lachowicz

27 maja w Urzędzie Miejskim w Strzelnie Włodzimierz Wdowiak ze Strzelna Klasztornego otrzymał medal 100 - lecia odzyskania niepodległości.

Uroczystość odbyła się w 31. rocznicę pierwszych w pełni demokratycznych wyborów do rad gmin. Na pamiątkę tego wydarzenia obchodzony jest Dzień Samorządu Terytorialnego. Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości przyznany został panu Włodzimierzowi przez Prezydenta RP, na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza. Podczas spotkania wojewoda zaznaczył, że medal przyznany został w dowód uznania dla ponadprzeciętnych dokonań pana Włodzimierza, który uznany jest za jednego z głównych opozycjonistów okresu PRL z terenu gminy Strzelno.

Szerzej w papierowym i elektronicznym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w środę, 2 czerwca.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 27 V 2021

 

 

Reklama na stronie

Uroczystości: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Uroczystości

Więcej: Uroczystości

loading...
Więcej: Uroczystości

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.