Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Upalna pogoda nie przeszkadzała w tańcu zumba na placu przy amfiteatrze  fot. Marek Holak

Przez 7 godzin mieszkańcy mogli oglądać w parku w Mogilnie ofertę stoisk targowych, uczestniczyć w konkurencjach i zabawach, oglądać występy i pokazy.

Z inicjatywy Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Promyk Nadziei z Żabienka w ramach akcji Masz Głos Fundacji Batorego, w niedzielę 18 lipca w mogileńskim parku zorganizowane zostały I Targi Organizacji Pozarządowych Powiatu Mogileńskiego.

Udział w targach wzięli: Koło Gospodyń Wiejskich w Żabienku, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Promyk Nadziei Żabienko, Koło Gospodyń Wiejskich Krzekotowo, Ochotnicza Straż Pożarna w Padniewie oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Padniewie, Stowarzyszenie Widzących Więcej, Stowarzyszenie Impuls Wylatowo, Stowarzyszenie Młode Dęby z Dąbrowy, Lokalna Grupa Działania Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego, Stowarzyszenie Extremalni, Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Zespołu Szkół w Mogilnie, Stowarzyszenie Wspólna Droga z Marcinkowa, Ochotnicza Straż Pożarna w Wylatowie, Sołectwo Dzierzążno, Stowarzyszenie Szansa na Rzecz Wspierania Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Siemonkach, Warsztaty Terapii Zajęciowej Bielice, Stowarzyszenie Miłośników Szkoły Kubusiowi Przyjaciele , Koło Gospodyń Wiejskich z Wszednia, Stowarzyszenie Stodoły, Manufaktura Sklejki, Sejmik Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Powiat Mogileński, Mogileński Dom Kultury oraz Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Mogilnie z siedzibą w Chabsku.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Marek Holak, 19 VII 2021

Reklama na stronie

Uroczystości: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Uroczystości

Więcej: Uroczystości

loading...
Więcej: Uroczystości

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.