Upalna pogoda nie przeszkadzała w tańcu zumba na placu przy amfiteatrze  fot. Marek Holak

Przez 7 godzin mieszkańcy mogli oglądać w parku w Mogilnie ofertę stoisk targowych, uczestniczyć w konkurencjach i zabawach, oglądać występy i pokazy.

Z inicjatywy Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Promyk Nadziei z Żabienka w ramach akcji Masz Głos Fundacji Batorego, w niedzielę 18 lipca w mogileńskim parku zorganizowane zostały I Targi Organizacji Pozarządowych Powiatu Mogileńskiego.

Udział w targach wzięli: Koło Gospodyń Wiejskich w Żabienku, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Promyk Nadziei Żabienko, Koło Gospodyń Wiejskich Krzekotowo, Ochotnicza Straż Pożarna w Padniewie oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Padniewie, Stowarzyszenie Widzących Więcej, Stowarzyszenie Impuls Wylatowo, Stowarzyszenie Młode Dęby z Dąbrowy, Lokalna Grupa Działania Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego, Stowarzyszenie Extremalni, Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Zespołu Szkół w Mogilnie, Stowarzyszenie Wspólna Droga z Marcinkowa, Ochotnicza Straż Pożarna w Wylatowie, Sołectwo Dzierzążno, Stowarzyszenie Szansa na Rzecz Wspierania Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Siemonkach, Warsztaty Terapii Zajęciowej Bielice, Stowarzyszenie Miłośników Szkoły Kubusiowi Przyjaciele , Koło Gospodyń Wiejskich z Wszednia, Stowarzyszenie Stodoły, Manufaktura Sklejki, Sejmik Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Powiat Mogileński, Mogileński Dom Kultury oraz Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Mogilnie z siedzibą w Chabsku.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Marek Holak, 19 VII 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.