Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Dodatek zmarli
Podczas niedzielnej wizyty na strzeleńskim rynku można było skosztować przepysznego, wypiekanego według tradycyjnej receptury chleba dożynkowego fot. Justyna Kulpińska

Trzydniowa, niezwykła impreza na rynku w Strzelnie przeszła do historii. Było artystycznie, kolorowo, czekoladowo, smacznie i kreatywnie. Ostatniego dnia Festiwalowi Czekolady towarzyszyły dożynki diecezjalno-gminno-parafialne.

Zapach czekolady jeszcze długo będzie unosił się w przestrzeni rynku miejskiego. Wydarzenie zorganizowane przez Dom Kultury w Strzelnie i agencję eventową WeForm obfitowało w szereg atrakcji dla każdego. W trakcie trzech dni - festiwal trwał od 27-29 sierpnia - na scenie wystąpiło wielu artystów: Dixie Team, zespoły ludowe działające przy Domu Kultury w Strzelnie – Kujawianki i Strzelnianki, Feel Harmony, Rockin’ Style Crew, strzeleńska Orkiestra Dęta, grupa Dinozaury oraz Teatr Muzyczny HALS z Gdyni.

REKLAMA
Zatrudnimy montera

Nie zabrakło też słodkich i kreatywnych warsztatów dla najmłodszych, cieszących oko i podniebienie stoisk z czekoladą o niespotykanych smakach i kształtach, prawdziwej wojskowej grochówki z kotła, wypieków i dań przygotowanych przez panie z kół gospodyń wiejskich, akcji profilaktycznych i dobroczynnych.

W ostatnim dniu festiwalu odbyły się również dożynki diecezjalno-gminno-parafialne. Po uroczystej mszy świętej, w obecności władz gminnych i powiatowych oraz poseł Ewy Kozaneckiej wyróżniono i uhonorowano rolników z gminy Strzelno.

Szerzej w papierowym i elektronicznym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 2 września.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Justyna Kulpińska, 29 VIII 2021

Reklama na stronie

Uroczystości: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Uroczystości

Więcej: Uroczystości

loading...
Więcej: Uroczystości

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.