Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Nagrodzeni nauczyciele z władzami gminy Mogilno fot. Paweł Lachowicz

Na nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej burmistrz Mogilna Leszek Duszyński przeznaczył z budżetu gminy kwotę 30.000 zł. 

Po 3.000 zł brutto otrzymali: Elżbieta Marczewska (Przedszkole w Gębicach), Aleksandra Łaganowska (Szkoła Podstawowa nr 3 w Mogilnie), Anna Marczewska (Przedszkole nr 3 w Mogilnie), Renata Rachel (Szkoła Podstawowa w Gębicach), Elżbieta Burzyńska (Szkoła Podstawowa nr 2 w Mogilnie), Renata Marciniak (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mogilnie, SP 1 w Mogilnie, Justyna Puzio (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mogilnie, Przedszkole nr 4 w Mogilnie), Katarzyna Sterymska (Szkoła Podstawowa Strzelce), Mariola Szymandera (Szkoła Podstawowa Strzelce), Agnieszka Bigosińska (Przedszkole nr 1 w Mogilnie).

REKLAMA

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w czwartek, 14 października w sali USC mogileńskiego ratusza. Pedagodzy nagrody odebrali z rąk burmistrza Leszka Duszyńskiego, przewodniczącego Rady Miejskiej Pawła Molendy i dyrektora Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli w gminie Mogilno Jarosława Lorka.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 15 X 2021

Cembrit
Reklama na stronie

Uroczystości: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Uroczystości

Więcej: Uroczystości

loading...
Więcej: Uroczystości

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.