Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

 Nagrodzeni pracownicy gminnej oświaty z wójtem Dariuszem Ciesielczykiem, skarbnikiem gminy Jolanta Szydłowską i inspektorem ds. edukacji Lidią Piotrowską fot. Jacek Modrzejewski (UG Jeziora Wielkie)

W tym roku na nagrody dla nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej przeznaczono z budżetu gminy Jeziora Wielkie 9.500 zł brutto. Otrzymało je 3 nauczycieli, 2 dyrektorów szkół i 3 pracowników obsługi.

REKLAMA

Podczas gminnej uroczystości z racji Święta Edukacji Narodowej, która odbyła się w sali USC jeziorańskiego Urzędu Gminy nagrody pieniężne po 1.150 zł brutto za wyróżniającą się pracę pedagogiczną z rąk wójta Dariusza Ciesielczyka otrzymali: Arleta Derecka, Aleksandra Maciejewska (SP Wójcin), Radosława Niedziela (SP Jeziora Wielkie). Nagrodę w wysokości 1.300 zł. brutto otrzymali dyrektorzy Szkoły Podstawowej w Jeziorach Wielkich Krzysztof Laskowski i Wójcinie Paweł Politowski.

Ponadto nagrodę w wysokości po 1.150 zł brutto otrzymały pracownice obsługi w SP Wójcin Dominika Płotkowiak i SP Jeziora Wielkie Anna Pietrowska i Emilia Kujawa.

Paweł Lachowicz, 19 X 2021

Cembrit
Reklama na stronie

Uroczystości: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Uroczystości

Więcej: Uroczystości

loading...
Więcej: Uroczystości

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.