Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Spotkanie pedagogów swoim śpiewem umilała Patrycja Politowska fot. Magdalena Lachowicz

Burmistrz Strzelna Dariusz Chudziński przeznaczył w tym roku na nagrody 16.500 zł brutto.

Burmistrz Strzelna wyróżnił całoroczną pracę nauczycieli. Z okazji Święta Edukacji Narodowej w tym roku nagrody pieniężne otrzymało 5. nauczycieli i jeden dyrektor pracujący w placówkach oświatowych w gminie Strzelno. Nagrody burmistrza w wysokości 2.500 zł brutto każdy otrzymali nauczyciele: Agnieszka Lorowicz (SP Markowice), Renata Kapsa, Paulina Wyborska (ZSP Strzelno), Mariola Zowczak, Ewa Kaszyńska (ZSP nr 2 Strzelno). Nagrodę w wysokości 4.000 zł brutto otrzymał dyrektor ZSP nr 2 w Strzelnie Jarosław Kaniasty.

REKLAMA

Gminne uroczystości wręczenia nagród dla nauczycieli i pracowników oświaty gminy odbyły się we wtorek, 19 października w Urzędzie Miejskim w Strzelnie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się emerytowani nauczyciele i dyrektorzy szkół, którzy pracowali w gminnej oświacie przez wiele lat. Były to osoby, które odeszły na emeryturę całkiem niedawno, ale byli też tacy, którzy pracowali w szkołach na terenie gminy dawno temu. Podczas uroczystości burmistrz wraz z radnymi wręczyli nagrody oraz kwiaty wyróżnionym nauczycielom. Ponadto specjalne podziękowania otrzymali dyrektorzy dla całego grona pedagogicznego szkół i przedszkoli, którymi kierują: Edyta Modrzejewska (ZSP1), Jarosław Kaniasty (ZSP2), Joanna Parada (Markowice). Po części oficjalnej wszyscy zaproszeni zostali na kawę i ciasto, a czas zebranym swoim śpiewem umilała Partycja Politowska z Ostrowa (gm. Strzelno).

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 19 X 2021

Cembrit
Reklama na stronie

Uroczystości: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Uroczystości

Więcej: Uroczystości

loading...
Więcej: Uroczystości

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.