Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Z koncertem utworów religijnych wystąpił ukraiński duet Nata i Jevgienij fot. Magdalena Lachowicz

28 lipca proboszcz parafii pw. NSPJ w Ostrowie (gm. Strzelno) Zdzisław Pietraszewski obchodził swoje 64. urodziny.

REKLAMA

Z tej okazji po wieczornej eucharystii, mieszkanka Ostrowa Barbara Luwańska w imieniu parafian złożyła księdzu serdeczne życzenia i wręczyła bukiet żółtych róż. Z upominkiem i życzeniami dla ks. proboszcza przybył także burmistrz Strzelna Dariusz Chudziński, który obdarował jubilata słoikiem miodu z rodzinnej pasieki Deszczowe pszczoły, którą wraz z żoną Lidią prowadzi w Łąkiem.

Dla Jubilata i wszystkich zgromadzonych w kościele w blisko godzinnym koncercie utworów religijnych wystąpili ukraińscy artyści Nata i Jevgienij, mieszkający obecnie w Poznaniu. Po koncercie wszyscy zaproszeni zostali do proboszczowskiego ogrodu na agapę (w czasach pierwszych chrześcijan był to wspólny posiłek, braterska uczta, która pierwotnie była połączona z eucharystią), gdzie uraczeni zostali domowym bigosem oraz skosztowali urodzinowego tortu, którym dzielił sam Jubilat.

 

 

Magdalena Lachowicz, 28 VII 2022

Reklama na stronie

Uroczystości: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Uroczystości

Więcej: Uroczystości

loading...
Więcej: Uroczystości

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.