Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

12. DH Nieprzetartego Szlaku z ZPS Szerzawy ze statuetką Wolontariusz Roku 2022   fot. Marek Holak

W plebiscycie Wolontariusz Roku zostały zgłoszone 4 kandydatury i wszystkie decyzją kapituły zostały nominowane do konkursu. Statuetkę wręczały: wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Mogilnie Ewa Szarzyńska oraz Izabela Rogowska.

REKLAMA

W sobotę, 12 listopada w Magazynie Zbożowym odbyła się uroczystość wręczenia statuetek w plebiscycie Serce Mogilna oraz Wolontariusz Roku. Głównym organizatorem plebiscytu jest klub radnych miejskich Klub Radnych Niezależnych. Honorowy patronat nad plebiscytem Serce Mogilna objął burmistrz Mogilna Leszek Duszyński. Patronat medialny Tygodnik Pałuki i Ziemia Mogileńska.

Kapitułę konkursu oceniająca zgłoszenia tworzyli: Izabela Rogowska - pracownik Starosta Powiatowego, Małgorzata Małecka - wiceprzewodnicząca Wojewódzkiej Rady Kół Gospodyń Wiejskich i przewodniczący Rady Miejskiej Paweł Molenda.

O plebiscycie Serce Mogilna przeczytasz tutaj.

WOLONTARIUSZ ROKU

W plebiscycie Wolontariusz Roku zostały zgłoszone 4 kandydatury i wszystkie decyzją kapituły zostały nominowane do konkursu. Są nimi:

* Szkolny Klub Wolontariusza przy Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Wylatowie;

* 23. Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego przy Szkole Podstawowej w Strzelcach;

* Szkolne Koło Wolontariatu przy Szkole Podstawowej nr 3 w Mogilnie;

* 12. Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku im. Jana Kausa z Zespołu Placówek Specjalnych w Szerzawach;

 

Kwartet smyczkowy Arte Con Brio fot. Marek Holak

 

Statuetkę wręczały: wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Mogilnie Ewa Szarzyńska oraz Izabela Rogowska.

Wolontariuszem 2022 Roku została 12. Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku im. Jana Kausa z Zespołu Placówek Specjalnych w Szerzawach w składzie drużyny phm Marek Modrzejewski, przyboczna Bogumiła Głowacka oraz harcerze - Adrian Choiński, Sebastian Durczak, Jakub Furtak, Kacper Klikawka, Jakub Kotwasiński, Igor Kusik, Filip Saja, Adam Springmann, Kacper Saja, Zuzanna Stoińska, Amelia Ziętara i Mateusz Olejniczak.

- W imieniu drużyny chce podziękować. Jesteśmy bardzo zaskoczeni. Chcę powiedzieć, że jest to efekt kilkunastoletniej pracy. To były działania różnorakie, począwszy od akcji porządkowych na cmentarzu po akcję wspierania uchodźców z Ukrainy - nie tylko materialną, ale również opieka i to opieka nad osobami niepełnosprawnymi - tak na gorąco po wręczeniu statuetki mówił Marek Modrzejewski.

Podczas gali odbył się koncert kwartetu smyczkowego Arte Con Brio z wokalistką Roksaną Korban.

 

 

 

Marek Holak, 12 XI 2022

Uroczystości: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Uroczystości

Więcej: Uroczystości

loading...
Więcej: Uroczystości

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.