Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Seniorzy nie kryli zadowolena z organizacji takiego wydarzenia fot. Inez Padowska

Mieszkańcy osiedla nr 2 w Mogilnie spotkali się w Magazynie Zbożowym GS, aby wspólnie świętować Dzień Seniora. W programie wydarzenia były występy, poczęstunek i zabawa taneczna.

REKLAMA

Seniorzy z osiedla nr 2 w Mogilnie spotkali się w Magazynie Zbożowym GS w Mogilnie w poniedziałek 14 listopada po południu. Powitała ich przewodnicząca osiedla Zofia Michalska: - W imieniu samorządu mieszkańców osiedla nr 2 życzę wszystkim seniorom dobrego zdrowia, pozytywnego nastawienia do życia pomimo różnych trudności. Aby na swej drodze spotykali tylko życzliwych ludzi i żeby realizowali swoje pasje i zainteresowania, których dotąd nie zrealizowali. Myślę, że dojrzałe życie może być piękne i radosne. Życzenia spłynęły również od przedstawiciela MDK Arkadiusza Renka oraz opiekunki zespołu Mogilnianki Zdzisławy Głowackiej.

Życzenia z wiązanka kwiatów złożyli również starosta mogileński Tomasz Krzesiński, w towarzystwie przewodniczącego Rady Powiatu Roberta Musidłowskiego oraz wiceprzewodniczącego Wojciecha Barana.

 

Śpiewają "Mogilnianki" fot. Inez Padowska

 

Po oficjalnym początku przed seniorami wystąpił zespół Mogilnianki, który działa przy MDK. Przedstawiciele zespołu w składzie: Zdzisława Głowacka, Teresa Konopińska, Barbara Nowak, Barbara Durska, Bogumiła Nawrocka, Maria Stręk, Urszula Drygalska, Ewa Kowalska, Teresa Wojda, zaprezentowali występ muzyczno-recytatorski.

Wspólny obiad poprzedziło odśpiewanie "Sto lat" dla opiekunki zespołu Mogilnianki, która tego dnia obchodziła urodziny. Następnie wszyscy zasiedli do stołu. Na uczestników czekała również zabawa taneczna przy oprawie muzycznej w wykonaniu Mariusza Perlickiego, oraz słodki poczęstunek.

Organizatorami wydarzenia był Zarząd Osiedla nr 2 w Mogilnie oraz Mogileński Dom Kultury.

 

 

Inez Padowska, 14 XI 2022

Uroczystości: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Uroczystości

Więcej: Uroczystości

loading...
Więcej: Uroczystości

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.