Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Pamiątkowe zdjęcie z uroczystości fot. Biblioteka Orchowo

Seniorzy zrzeszeni w Klubie Seniora Złota Jesień w Orchowie z okazji minionego Dnia Babci i Dziadka spotkali się tradycyjnie na wspólnej zabawie.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

Impreza  odbyła się w środę, 25 stycznia w Domu Kultury i Strażaka. Oficjalnego otwarcia dokonała  szefowa koła Teresa Cieślewicz, która życzyła wszystkim babciom i dziadkom wiele szczęścia i pociechy z wnucząt. Na uwagę zasługuje fakt, że święto Babci i Dziadka obchodzone jest przez strzeleńskich emerytów systematycznie. Od 15 lat organizuje go szefowa Teresa Cieślewicz, ale tego typu spotkania były już organizowane dużo wcześniej jeszcze przez dawnego przewodniczącego Czesława Górskiego. W tym roku moc atrakcji zapewniły seniorom dzieci z przedszkola w Orchowie pod opieką Anny Muszyńskiej oraz trzy grupy dzieci z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Słowikowie. Dzieci zaprezentowały świąteczne jasełka, przedstawienie o babci i dziadku oraz kilka układów tanecznych.

 

Seniorzy i zaproszeni goście z zainteresowaniem oglądali występy dzieci fot. Biblioteka Orchowo

 

Po przedstawieniu dzieci z orchowskiego przedszkola obdarowały seniorów laurkami. Po występach  i życzeniach odbył się słodki  poczęstunek. Spotkanie przygotowały Teresa Cieślewicz, Anna Szeszycka, Maria Jurkiewicz i Wiesława Blejwas. Nagłośnieniem zajął się Dariusz Tomaszewski.

Paweł Lachowicz, 27 I 2023

Uroczystości: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Uroczystości

Więcej: Uroczystości

loading...
Więcej: Uroczystości

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.