Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Nauczyciel historii Paweł Politowski pokazał uczniom eksponaty z czasów stanu wojennego w Polsce fot. Paweł Lachowicz

Uczniowie klas VI i VII Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Woźnieckiego w Jeziorach Wielkich uczestniczyli w niecodziennej lekcji historii.

Zajęcia zorganizowane zostały w ramach działań ogólnopolskich we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej z okazji 36. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Młodzież podczas lekcji dowiedziała się co to był komunizm i dlaczego wprowadzono stan wojenny oraz jakie skutki niosły te działania dla społeczeństwa polskiego. Przygotowana została gazetka oraz wystawa dokumentów i przedmiotów związanych z tamtym okresem. Młodzież po obejrzeniu filmów i prezentacji wykazywała się wiedzą w przeprowadzonym quizie. Na zakończenie młodzież zapaliła światło wolności. Przedsięwzięcie zorganizował nauczyciel historii Paweł Politowski.
Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 14 XII 2017

Reklama na stronie

W szkole: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: W szkole

Więcej: W szkole

loading...
Więcej: W szkole

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.