Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Dyktando pisały 42 osoby w trzech kategoriach wiekowych fot. Magdalena Lachowicz

27 października w auli Liceum Ogólnokształcącego w Strzelnie odbyła się 14. edycja Gminnego Dyktanda.

Tekst dyktanda pt. Strzeleńska pół zabawa, pół rywalizacja językowa dotyczył odzyskania przez Polskę niepodległości. Żadna z prac nie była bezbłędna. Prace w trzech kategoriach: szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych oraz dorosłych oceniała komisja w składzie Wiesław Woźnica, Stanisław Gajos i Zofia Nowak-Paczkowska. Nagrody oraz puchary ufundowane przez Urząd Miejski w Strzelnie oraz strzeleńską bibliotekę, najlepszym wręczyli dyrektor biblioteki Zofia Nowak-Paczkowska i wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Ryszard Chudziński. Ponadto publikacje książkowe otrzymali wszyscy pozostali uczestnicy dyktanda. Organizatorem dyktanda był Klub Miłośników Rozrywek Umysłowych Atena oraz strzeleńska biblioteka.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 30 X 2018

W szkole: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: W szkole

Więcej: W szkole

loading...
Więcej: W szkole

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.