Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Organizatorem targów był zespół pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej z dyrektorem Maciejem Herwartem fot. Paweł Lachowicz

17 listopada w Zespole Szkół w Mogilnie odbyły się XI Targi Edukacyjne zorganizowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Mogilnie.

Ich adresatami byli nauczyciele różnych specjalności, pedagodzy i psycholodzy pracujący w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu mogileńskiego oraz zainteresowani rodzice. Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem, ogółem w targach wzięło udział przeszło 250 osób z terenu całego powiatu mogileńskiego i powiatów sąsiednich.

W trakcie trwania spotkania zebrani mieli okazję uczestniczyć w wykładach prowadzonych przez zaproszonych przez organizatorów specjalistów. Na zakończenie wykładów każdy chętny mógł uczestniczyć w zajęciach warsztatowych  pn. Wariacje z foremkami oraz Mini-album, podstawy scrapbookingu. Ponadto wzorem lat ubiegłych w trakcie targów wszyscy mieli także okazję zapoznać się z ofertą wydawnictw edukacyjnych oraz zakupu książek oferowanych przez wydawnictwa pedagogiczne. Można było również zapoznać się z ofertą szkoleniową oraz formami działalności różnych instytucji, których przedstawiciele byli obecni na targach.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 19 XI 2018

W szkole: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: W szkole

Więcej: W szkole

loading...
Więcej: W szkole

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.