Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wspaniała, pełna radości zabawa trwała na boisku szkolnym fot. Magdalena Lachowicz

17 czerwca w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej we Wronowych (gm. Strzelno) odbył się festyn rodzinny Pożegnania nadszedł czas.

Nazwa pikniku wzięła się od sytuacji, w jakiej znalazła się społeczność szkoły. Otóż z dniem 31 sierpnia decyzja radnych szkoła zostaje zlikwidowana. Uczniowie zasilą szkoły podstawowe na terenie miasta, w szkołach na terenie gminy zatrudnieni zostaną też wszyscy nauczyciele pracujący we wronowskiej podstawówce. Piknik odbył się na boisku szkolnym, które tego dnia zamieniło się w prawdziwy plac zabaw, miejsce występów artystycznych i zmagań sportowych. Odbył się konkurs Mam talent, podczas którego chętni mogli zaprezentować swoje umiejętności, nie tylko wokalne, ale także taneczne, sportowe, czy gry na instrumentach muzycznych. Nieodłącznym elementem pikniku była loteria fantowa, w której każdy los wygrywał. Dużą frajdę sprawiły wystawione w loterii puchary, które szkoła zdobyła podczas swojej działalności, a które staną się teraz sentymentalną pamiątką dla ich posiadaczy. Podczas festynu trwała też akcja Spełniamy marzenia Marty – muzyczna skarbonka, gdzie zbierane były pieniądze na leczenie chorej uczennicy szkoły oraz wystawa jej prac plastycznych. Nie zabrakło wizyty funkcjonariuszy policji, którzy zaprezentowali sprzęt używany na służbie. Energię można było spożytkować na dmuchanym placu zabaw Nemo Tomasza Bolewickiego, który serwował tez watę cukrową. W organizację pikniku włączyli się wszyscy nauczyciele szkoły z dyrektorka Edytą Modrzejewską oraz Rada Rodziców.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 17 VI 2021

Reklama na stronie

W szkole: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: W szkole

Więcej: W szkole

loading...
Więcej: W szkole

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.