Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Od 1 lipca można wnioskować o 300 plus, czyli świadczenie z programu Dobry Start. Od tego roku jest to możliwe tylko w formie elektronicznej.

Świadczenie z programu Dobry Start przysługuje w wysokości 300 zł - raz w roku - na dziecko uczące się w szkole, aż do ukończenia przez nie 20. roku życia lub 24 lat w przypadku dzieci z niepełnosprawnościami. Od tego roku wnioski o świadczenie można składać tylko drogą elektroniczną - za pomocą Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, bankowości elektronicznej lub portalu Emp@tia. W związku z tym Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Strzelnie zaprasza osoby, które chcą złożyć wniosek o świadczenie Dobry Start 300+, a nie posiadają profilu PUE, na spotkanie z pracownikiem inowrocławskiego inspektoratu ZUS. Pracownik

ZUS założy profil wnioskodawcy. Kierownik strzeleńskiego MGOPS Monika Grabowska informuje, że spotkania dla zainteresowanych odbędą się 5 sierpnia, 19 sierpnia i 26 sierpnia w godz. 9.00 - 13.00 w Miejsko-Gminny Ośrodku Pomocy Społecznej w Strzelnie przy ul. Sportowej 6.

Magdalena Lachowicz, 14 VII 2021

Reklama na stronie

W szkole: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: W szkole

Więcej: W szkole

loading...
Więcej: W szkole

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.