Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W ratuszu w Dublinie burmistrz Alison Gilliland przyjęła na spotkaniu burmistrza Mogilna Leszka Duszyńskiego   fot. Jarosław Lorek

Gmina Mogilno uczestniczy w międzynarodowym projekcie, w którym nauczyciele dokształcają się i podnoszą swoje umiejętności.

Od poniedziałku, 4 października przez tydzień w Dublinie w Irlandii przebywa mogileńska delegacja, która pojechała tam w składzie: burmistrz Leszek Duszyński, dyrektor Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli Jarosław Lorek oraz 6 nauczycieli.

We wtorek, 5 października odbyło się spotkanie pani burmistrz Dublina Alison Gilliland z burmistrzem Leszkiem Duszyńskim.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

Za kilka dni do Mogilna na szkolenie przyjedzie delegacja nauczycieli z urzędnikami samorządowymi z Dublina. Szerzej o międzynarodowym projekcie w papierowym numerze Pałuk w czwartek, 7 października.

Marek Holak, 5 X 2021

W szkole: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: W szkole

Więcej: W szkole

loading...
Więcej: W szkole

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.