Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Występ uczniów ZPS w Szerzawach   fot. Inez Padowska

Uroczysty koncert, wypełniony występami muzycznymi i tanecznymi prowadziły Renata Sobczak i Roma Wolkiewicz.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

W środę 30 marca w Magazynie Zbożowym w Mogilnie, odbyła się XV Gala z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Galę przygotował Zespół Placówek Specjalnych w Szerzawach przy współpracy Starostwa Powiatowego w Mogilnie i Mogileńskiego Domu Kultury. Uroczysty koncert, wypełniony występami muzycznymi i tanecznymi prowadziły Renata Sobczak i Roma Wolkiewicz z ZPS Szerzawy.

Na scenie magazynowej zaprezentowali się wychowankowie z placówek: Środowiskowy Dom Samopomocy w Janikowie, ZPS w Szerzawach, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Strzelnie, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kruszwicy, Warsztaty Terapii Zajęciowej Radosne Serca w Bielicach, Środowiskowy Dom Samopomocy w Kruszwicy, Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Toruniu oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Strzelnie.

Oficjele zaproszeni na koncert, w tym starosta mogileński Tomasz Krzesiński i burmistrz Leszek Duszyński otrzymali od oragnizatorów tulipany. Dla wszystkich były także słodkości, kawa i przekąski.

 

fot. Inez Padowska

 

Spotkanie zakończyło się wspólnym odśpiewaniem hymnu gali  - Więc podaj dłoń... oraz rozdaniem upominków dla wykonawców.

Więcej zdjęć w galerii.

Inez Padowska, 31 III 2022

W szkole: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: W szkole

Więcej: W szkole

loading...
Więcej: W szkole

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.