Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Uczniowie budowali między innymi formy architektoniczne z klocków   fot. Roman Wolek

Gościem szkolnej społeczności był reprezentant Polski, były piłkarz Widzewa Łódź i Amiki Wronki - Marek Bajor, który odpowiadał na liczne pytania uczniów.

REKLAMA

1 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie obchodzili Dzień Dziecka, Sportu i Patrona Szkoły.

Świętowanie odbyło się w hali sportowo-widowiskowej oraz na położonym obok boisku. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w wielu konkurencjach sportowo-rekreacyjnych. Między innymi przeciągali linę, walczyli w sumo, układali klocki oraz podnosili ciężarki. Dużą atrakcją była obecność Marka Bajora, byłego piłkarza Widzewa Łódź i Amiki Wronki, zdobywca srebrnego medalu na igrzyskach olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku. Uczniowi mogli zadawać pytania byłemu piłkarzowi. Pytali m in. o to ile strzelił goli, czy miał poważne kontuzje, jaką miał ksywę, a także ile razy odebrał piłkę przeciwnikowi.

 

 

 

Dla uczestników obchodów przygotowano także poczęstunek.

Roman Wolek, 3 VI 2022

Reklama na stronie

W szkole: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: W szkole

Więcej: W szkole

loading...
Więcej: W szkole

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.