Na salę wjechał płonący tort   fot. Inez Padowska

14 i 15 czerwca Przedszkole Niepubliczne "U Natalki i Kubusia" z Mogilna, pożegnało część swoich wychowanków z grupy Biedronki, którzy od września wyruszą na dalszą naukę do szkoły podstawowej.

REKLAMA

Zakończenie roku było pełne występów. Przedszkolaki recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Ale nie tylko oni. Przed salą wypełnioną rodzicami, którzy przybyli świętować ten dzień ze swoimi pociechami, wystąpiły również Panie, które na co dzień opiekowały się dziećmi. Wśród nich wychowawca grupy Magdalena Chudyk i nauczycielki wspomagające - Joanna Bosiacka, Paulina Dolata i Paulina Jósiak. Po części oficjalnej i wręczeniu podziękowań rodzicom jak i nauczycielom, na salę wjechał ogromny, płonący tort. Rodzice zostali zaproszeni do osobnej sali na poczęstunek, a dzieci zostały pod opieką Eweliny Owczarzak, która poprowadziła lekcję zumby.

Część dzieci z grupy Biedronki opuszcza już przedszkole i pójdzie od 1 września do szkoły, młodsi wiekowo jeszcze będą do przedszkola chodzić. Grupa Biedronki to: Zuzanna Adamska, Kseniia Baranova, Maria Dzbanka, Aleksander Bartkowski, Antoni Górzyński, Dariusz Gilas, Anna Katulska, Paweł Janczak, Igor Kryszak, Zuzanna Kowalska, Alan Nowak, Michalina Langner, Anastazja Szmańda, Mieszko Sudoł, Zuzanna Wiśniewska, Nikodem Trepiński, Antonina Wrońska, Antoni Wojda, Marcel Kabat, Igor Stasiak.

 

 

 

Inez Padowska, 17 VI 2022

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.