Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Marek Holak

W niedzielę, 19 czerwca w Bielsku (gm. Orchowo) na szkolnym boisku został zorganizowany Festyn Rodzinny. W ramach festynu odbył się występ szkolnego teatru, działającego przy Niepublicznej Szkole Podstawowej w Bielsku.

REKLAMA

Teatrzyk wystawił sztukę "Kopciuszek" i była to już 10 teatralna premiera w szkole, z przerwą na okres pandemii. Spektakl najpierw w niedzielę został zaprezentowany mieszkańcom w sali remizy strażackiej, a we wtorek, 21 czerwca także w remizie dla uczniów szkoły i dzieci z niepublicznego przedszkola.

 

Piosenka ze sztuki "Kopciuszek" w wykonaniu Magdaleny Wierzbińskiej fot. Marek Holak

 

W sztuce "Kopciuszek" zagrali: Danuta Sucholas - królowa, Lilianna Małek, Antonina Ciepły i Magdalena Wierzbińska - śpiew, damy dworu, Maja Tomczak, Daria Spochacz, Julia Jankowska, Bogumiła Kameduła, Patrycja Łukasiewicz, Marta Tomczak, Kinga Krzywińska i Wiktoria Pietrzak - damy dworu, Oliwia Byczkowska - Haneczka, Bartosz Ciabach - książę, Wiktoria Gallas - Kopciuszek, Wiktoria Kameduła - Kasieńka, Izabela Krajniak - wróżka, Adam Wojciechowski - narrator, Ignacy Nyga - ochmistrz, Sebastian Tomczak - strażnik oraz Julia Hartwich - macocha.

 

 

Fragmenty sztukki "Kopciuszek", wystawionej przez uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bielsku fot. Marek Holak

 

Sztukę "Kopciuszek" przygotowali nauczyciele: Katarzyna Holak, Renata Syty, Barbara Byczkowska, Lidia Lesińska i Jacek Kubiak.

Po spektaklu dyrektor NSP Barbara Gutkowska i prezes Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego "Z edukacją w przyszłość" Alicja Wawrzyniak podziękowały słodyczami uczniom i wszystkim osobom, które przygotowywały Kopciuszka.

 

 

 

Marek Holak, 21 VI 2022

Reklama na stronie

W szkole: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: W szkole

Więcej: W szkole

loading...
Więcej: W szkole

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.