Absolwenci po 45 latach stanęli razem do zdjęcia pamiątkowego fot. Inez Padowska

W sobotę, 25 października w restauracji Boss w Mogilnie odbyło się spotkanie klasowe absolwentów Państwowego Technikum Rolniczego w Bielicach, rocznika 1972-1977.

REKLAMA

W tamtych latach dyrektorem szkoły był Hilary Sulski, potem szkolne tradycje te kontynuował dyrektor Stanisław Wojtasiński. Wychowawcami klas byli: Małgorzata Wojtasińska - polonistka i Bolesław Adamczyk, który uczył hodowli zwierząt. W spotkaniu w restauracji Boss udział wzięło 23 absolwentów wraz z wychowawcami i dyrektorem Stanisławem Wojtasińskim. Absolwenci szkoły z dumą wspominali wspólnie spędzone 5 lat w szkole, wyrażając ogromną wdzięczność wszystkim profesorom za trud włożony w edukację i wychowanie. Wielu z nich nie widziało się od czasu ukończenia szkoły, przez co często na nowo się przedstawiali i poznawali siebie nawzajem.

Obecni na spotkaniu absolwenci: Janusz Bukowski, Jozef Nadolny, Krzysztof Napierała, Barbara Narożniak, Zbigniew Bąk, Tadeusz Marciniak, Julian Kostrzak, Włodzimierz Budzyński, Krzysztof Winkler, Tomasz Frejliszek, Krzysztof Gezella, Andrzej Szczepuła, Henryk Sykut, Krzysztof Krygier, Andrzej Stachowiak, Jacek Ładziak, Bogumiła Panfil, Małgorzata Brożek, Małgorzata Łuczak, Renata Wójcicka, Aleksandra Zdziarska i Maciej Zdziarski.

Inez Padowska, 27 VI 2022

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.