Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Licealistki poprowadziły z przedszkolakami zajęcia z zumby i zabawę taneczną fot. Małgorzata Król

20 września,  to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Corocznie we wrześniu młodzież mogileńskiego Zespołu Szkół skupiona w szkolnym kole wolontariatu pod skrzydłami Małgorzaty Król pamięta o tym szczególnym dla najmłodszych dniu i zawsze stara się przygotować niespodziankę dla dzieci z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 3 w Mogilnie.

W tym roku uczennice Jagoda Jarlaczyk z klasy II a liceum i Marika Dziurzyńska z klasy II d liceum poprowadziły zajęcia z zumby i zabawę taneczną, natomiast Maja Woźniak uczennica klasy III b liceum grała utwór na ukulele oraz umożliwiła dzieciom poznanie instrumentu. - Dziękujemy przedszkolakom i nauczycielom za wspólną zabawę i niezapomniane wrażenia - powiedziały licealistki. 

Magdalena Lachowicz, 23 IX 2022

Kalendarz 2023

W szkole: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: W szkole

Więcej: W szkole

loading...
Więcej: W szkole

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.