Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Część grupy uczniów mogileńskiego Zespołu Szkół biorących udział w projekcie fot. zrzut ekranu z filmu nagranego przez nauczyciela ZS Marka Kwiatkowskiego

Uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie mają wiele talentów, a przy tym nie brakuje im ciekawości świata, kreatywności i chęci do działania. W tym roku szkolnym szkoła po raz kolejny bierze udział w międzynarodowym projekcie eTwinning. Tym razem jest to projekt JungeLeutegebennichtauf! (Młodzi ludzie się nie poddają!) obejmujący kraje: Polskę, Włochy, Słowenię, Turcję oraz Węgry.

Celem udziału w projekcie jest między innymi doskonalenie u uczniów znajomości języka niemieckiego, rozwijanie kompetencji międzykulturowych, wymiana doświadczeń odnośnie pasji, marzeń, wyzwań młodzieży z różnych krajów, ćwiczenie umiejętności pracy w zespole, publicznego występowania. W prace w projekcie zaangażowane są: Kornelia Dąbek (kl. III c LO), Wiktoria Fredyk (kl. IV a LO), Joanna Kobielska (kl. III a LO), Eliza Nowak (kl. II a LO), Nikola Nowak (kl. III a LO), Marika Łuczak (kl. III c LO), Julia Piątek (kl. II a LO), Zuzanna Wiśniewska (kl. IV a LO) i Martyna Wojtasińska (kl. III a LO). Szkolnymi koordynatorkami projektu są Magdalena Karamucka-Marcinkiewicz i Ewelina Zych. Projekt założyły Julia Bianchi z Włoch i. Magdalena Karamucka-Marcinkiewicz.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

W ostatnich dniach w ramach jednego z zadań projektowych uczestnicy projektu tworzyli film, w którym zaprezentowali zagranicznym partnerom swoją szkołę i przy okazji złożyli im świąteczno - noworoczne życzenia. - Jesteśmy dumni z powstałego dzieła i ogromnie wdzięczni panu Markowi Kwiatkowskiemu, który całość nagrał i zmontował. Przed nami następne projektowe prace. Z tak uzdolnionym i aktywnym zespołem wierzymy w kolejne sukcesy, a przede wszystkim cieszymy się z możliwości dalszej współpracy z nowymi znajomymi z zagranicy oraz rozwijania kompetencji językowych i międzykulturowych - powiedziała Magdalena Karamucka-Marcinkiewicz, koordynatorka projektu w Zespole Szkół w Mogilnie.

Końcowy efekt działań projektowych uczniów mogileńskiego Zespołu Szkół można obejrzeć tutaj.

Magdalena Lachowicz, 20 XII 2022

W szkole: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: W szkole

Więcej: W szkole

loading...
Więcej: W szkole

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.