Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Jedną z Prymusów Pomorza i Kujaw została Wiktoria Lewicka ze Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Markowicach fot. Magdalena Lachowicz

W województwie kujawsko-pomorskim 149 uczniów szkół podstawowych i 352 uczniów liceów ogólnokształcących, techników i szkół branżowych otrzyma w tym roku stypendia w ramach marszałkowskiego programu edukacyjnego Prymus Pomorza i Kujaw.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

Marszałkowskie wsparcie adresowane jest do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz uczniów liceów, techników i szkół branżowych województwa kujawsko-pomorskiego, uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki oraz przedsiębiorczości.

W roku szkolnym 2022/2023 wsparcie trafi do 501 uczniów. Otrzymają oni stypendia na okres 10 miesięcy, maksymalna łączna kwota wsparcia to 5.000 zł, czyli 500 zł miesięcznie (wysokość zależy od pozycji ucznia na liście rankingowej oraz rodzaju szkoły, w jakiej uczeń pobiera naukę). Pieniądze będą wypłacane w dwóch transzach.

Prymusami Pomorza i Kujaw ze szkół podstawowych powiatu mogileńskiego zostali: Oliwia Lewicka (SP Markowice), Wojciech Antoniewicz (SP Dąbrowa) i Jan Wędzikowski (Technikum przy ZS w Mogilnie).

Magdalena Lachowicz, 24 XII 2022

W szkole: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: W szkole

Więcej: W szkole

loading...
Więcej: W szkole

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.