Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Joanna Kobielska i Maja Wiśniewska fot. ZS Mogilno

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko –Pomorskiego ogłosił  listę stypendystów marszałka województwa w ramach projektu Humaniści na start. Wśród nagrodzonych dwie uczennice mogileńskiego liceum Joanna Kobielska i Maja Wiśniewska.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

Wśród 406 uczniów szkół podstawowych i liceów, nie zabrakło przedstawicieli powiatu mogileńskiego. Tegorocznymi stypendystami marszałka zostały Joanna Kobielska i Maja Wiśniewska. Obie są uczennicami Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół w Mogilnie. W ramach projektu Humaniści na start o wsparcie mogli się ubiegać uczniowie dwóch ostatnich klas szkół podstawowych i liceów, którzy uzyskali dobre oceny w zakresie nauk humanistycznych oraz osiągnęli sukcesy w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Stypendium otrzymało 406 uczniów - 83 stypendystów, to uczniowie szkół podstawowych,  a 323 to uczniowie liceów. Wyróżnieni otrzymają stypendia na okres 10 miesięcy, maksymalna łączna kwota wsparcia to 4 tysiące złotych, czyli 400 złotych miesięcznie (wysokość zależy od pozycji ucznia na liście rankingowej oraz rodzaju szkoły, w której uczeń pobiera naukę).

Magdalena Lachowicz, 1 I 2023

W szkole: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: W szkole

Więcej: W szkole

loading...
Więcej: W szkole

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.