Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W ramach dorocznej marszałkowskiej pomocy stypendialnej dla uczniów dziennych liceów i techników zarząd województwa pod kierunkiem marszałka Piotra Całbeckiego przyznał 78 stypendia na rok szkolny 2022/2023 fot. Magdalena Lachowicz

Stypendium wynosi 300 zł miesięcznie i wypłacane jest przez 10 miesięcy. Wsparcie marszałka otrzymało 5 uczniów Zespołów Szkół z Mogilna i Strzelna.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

W ramach dorocznej marszałkowskiej pomocy stypendialnej dla uczniów dziennych liceów i techników, zarząd województwa przyznał 78 stypendia na rok szkolny 2022/2023. Kandydatów do stypendiów zgłaszały starostwa powiatowe i miasta na prawach powiatu.

Wsparcie z budżetu województwa trafia do uczniów, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w nauce oraz osiągają sukcesy w różnych dziedzinach. Wśród grona nagrodzonych są również uczniowie Zespołu Szkół w Mogilnie: Małgorzata Socha z klasy II Technikum Ekonomicznego i Maciej Andrzejewski z klasy IV b LO oraz troje uczniów Zespołu Szkół w Strzelnie: Aleksandra Ciabach, Patryk Tylkowski i Roksana Malinowska.  

Stypendium wynosi 300 zł miesięcznie i wypłacane jest przez 10 miesięcy.

Magdalena Lachowicz, 4 I 2023

W szkole: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: W szkole

Więcej: W szkole

loading...
Więcej: W szkole

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.