Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Laureaci konkursu z dyrektorem mogileńskiego Zespołu Szkół i organizatorkami konkursu fot. ZS Mogilno

11 stycznia uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w przeprowadzonym w Zespole Szkół w Mogilnie Szkolnym Konkursie Wiedzy o Świętach Bożego Narodzenia w Niemczech Weihnachten in Deutschland, otrzymali z rąk dyrektora szkoły Zbigniewa Grzechowskiego dyplomy oraz nagrody.

W przeprowadzonym w grudniu konkursie okazało się, że nie brakuje w szkole młodzieży mogącej pochwalić się świetną znajomością tradycji bożonarodzeniowych w Niemczech oraz niemieckojęzycznego słownictwa związanego z tymi zagadnieniami.

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

1. miejsce ex aequo zajęli Izabela Waszak z kl. I TE i Jakub Wiśniewski z kl. I TI b . Na 2. miejscu uplasował się Jan Wędzikowski z kl. I TI b, 3. miejsce zajęła Zofia Koziej z klasy IIc LO. Przyznano także wyróżnienia dla Stanisława Sawickiego oraz Kamila Wiśniewskiego z kl. I TI b. Konkurs zorganizowały Magdalena Karamucka - Marcinkiewicz i Ewelina Zych. W organizację włączył się też Wojciech Pilachowski.

Nagrody i dyplomy laureatom wręczył dyrektor ZS w Mogilnie Zbigniew Grzechowski.

Magdalena Lachowicz, 13 I 2023

W szkole: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: W szkole

Więcej: W szkole

loading...
Więcej: W szkole

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.