Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Tradycyjny polenez maturzystów Zespołu Szkół w Mogilnie   fot. Inez Padowska

Studniówka maturzystów Zespołu Szkół w Mogilnie odbyła się w sobotę 28 stycznia w restauracji Boss w Mogilnie. W części oficjalnej uczniowie podziękowali wychowawcom, dyrekcji, rodzicom oraz przedstawicielom samorządów. Zatańczyli tradycyjnego poloneza i mogli już bawić się do samego rana.

 

REKLAMA
Chemirol - oleje Fuchs

W balu uczestniczyło 8 klas:

* Klasa IVa Liceum Ogólnokształcącego o kierunku business english, wychowawca Magdalena Wietrzykowska;

* Klasa IVb Liceum Ogólnokształcącego o kierunku politechnicznym i biologiczno-chemicznym, wychowawca Magdalena Jabłońska-Kowalska;

* Klasa IVc Liceum Ogólnokształcącego o kierunku psychologicznym, wychowawca Joanna Głowska-Dybicz;

* Klasa IVd Liceum Ogólnokształcącego o kierunku trenersko-instruktorskim i filologiczno-prawnym, wychowawca Karolina Kozicka;

* Klasa IV Technikum Ekonomicznego, wychowawca Marcin Wietrzykowski;

* Klasa IV Technikum Drogowego, wychowawca Marcin Wietrzykowski;

* Klasa IV Technikum Informatycznego, wychowawca Artur Czarnecki;

* Klasa IV Technikum Reklamy, wychowawca Dorota Kostyra.

 

fot. Inez Padowska

 

Uroczystość apel poprowadziło dwóch uczniów: Oliwia Wróblewska oraz Piotr Strzerzyński. Po przywitaniu obecnych klas oraz gości, nadszedł moment na podziękowania, które jako pierwszy otrzymał dyrektor ZS.

- Dziękujemy dyrektorowi Zespołu Szkół w Mogilnie panu Zbigniewowi Grzechowskiemu, za opiekę i troskę okazaną w czasie naszej edukacji. Za życzliwość, wyrozumiałość, nieustającą wiarę w nasze możliwości i stwarzanie warunków, abyśmy mogli osiągnąć sukces. Dziękujemy za pewność, że możemy liczyć na pomoc w rozwiązywaniu problemów. Dziękujemy za to, że dzień po dniu, w codzienności mogliśmy wspólnie z panem tworzyć historię naszej szkoły. Panie dyrektorze - serdecznie dziękujemy.

Nie zabrakło również słów uznania dla rodziców maturzystów.

- Gorące podziękowania kierujemy także w stronę naszych rodziców, którzy nie tylko dzisiaj, nie tylko przez lata nauki, ale przez całe życie byli przy nas. Wspierali nas swoją radą, pomagali, dodawali otuchy, byli wyrozumiali, cierpliwi i zachęcali nas do pokonywania przeszkód. Kochani Rodzice! Żadne słowa nie wyrażą tego co czujemy. Niech te kwiaty i krótkie dziękuję będą symbolem naszej wdzięczności. Dziękujemy serdecznie rodzicom, którzy szczególnie aktywnie zaangażowali się w przygotowanie naszego dzisiejszego balu studniówkowego. Bez Was nie poradzilibyśmy sobie.

Po tych słowach delegacja uczniów wręczyła dyrektorowi, rodzicom, wychowawcom oraz obecnym przedstawicielom samorządów wiązanki kwiatów.

Głos zabrali również: dyrektor ZS Zbigniew Grzechowski, burmistrz Mogilna Leszek Duszyński oraz w imieniu swoim i przewodniczącego Rady Powiatu Roberta Musidłowskiego - starosta mogileński Tomasz Krzesiński. Część oficjalna została zakończona tradycyjnym polonezem.

 

 

Inez Padowska, 29 I 2023

W szkole: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: W szkole

Więcej: W szkole

loading...
Więcej: W szkole

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.