Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Justyna Kulpińska

Niedzielne popołudnie w Kwieciszewie upłynęło nie tylko najmłodszym, ale również dorosłym mieszkańcom sołectwa w doskonałej, pełnej humoru atmosferze.

W ramach festynu rodzinnego, którego organizacji podjęła się sołtys Kwieciszewa Wiesława Kozłowska wraz z Radą Sołecką, paniami z miejscowego KGW, strażakami z OSP Kwieciszewo oraz niezastąpionymi pracownikami Miejskiego Domu Kultury w Mogilnie - przybyłym zapewniono moc atrakcji. Były tańce, gry i konkursy z nagrodami, apetyczne, darmowe przekąski, dmuchańce i animacje dla dzieci. Na festyn przybyli także kolorowi szczudlarze.

W pomieszczeniu należącym do remizy OSP Kwieciszewo zorganizowano natomiast punkt szczepień przeciwko COVID-19. Podczas 3-godzinnego wydarzenia zaszczepiło się w nim 20 osób. Kolejna okazja do zabawy i profilaktyki pojawi się już 26 września. - W tym terminie planujemy zorganizować podobny festyn dla naszych mieszkańców - mówiła Wiesława Kozłowska. 

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Justyna Kulpińska, 5 IX 2021

Reklama na stronie

Zdrowie: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Zdrowie

Więcej: Zdrowie

loading...
Więcej: Zdrowie

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.