Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Warsztaty kulinarne z przedszkolakami prowadził szef kuchni ZAZ Grzegorz Kulacz fot. Magdalena Lachowicz

19 listopada w Szkole Podstawowej im. A. A. Michelsona przy ZSP nr 1 w Strzelnie odbyły się kreatywne zajęcia dla przedszkolaków Dzieci nie jedzą śmieci.

W bogatym programie nie zabrakło warsztatów kulinarnych, pogadanki z dietetyczką oraz stacji zadaniowych. Maluchy w kuchennych fartuszkach oraz czapkach kucharskich wykonanych podczas warsztatów plastycznych przygotowywały pod kierunkiem szefa kuchni Zakładu Aktywności Zawodowej w Przyjezierzu Grzegorza Kulacza sałatki owocowe z bananami, mandarynkami i winogronem oraz kolorowe owocowe szaszłyki na bazie ananasa, arbuza i winogrona.

REKLAMA

Kucharskim wyzwaniom najmłodszych przyglądali się rodzice oraz nauczyciele. W między czasie w sali sportowej odbywały się zajęcia przy trzech stacjach zadaniowych. Stację pierwszą prowadziły Magdalena Trzeszczyńska i Katarzyna Lewandowska: dzieci rozmawiały o zdrowym żywieniu i na tej podstawie układały piramidę żywieniową. Stację drugą prowadziły: Marlena Kwiatkowska i Elżbieta Brzezicha - dzieci przygotowywały czapki kucharskie. Stację trzecią prowadziły: Mirosława Walkiewicz i Jagoda Borys - dzieci wykonywały fartuszki z reklamówek. Po wysłuchaniu pogadanki z dietetyczką Pauliną Wawrzyniak na temat zdrowego odżywiania i uczestniczeniu w stacjach zadaniowych wszyscy zasiedli do skosztowania zupy – kremu z pomidorów. Organizatorem wydarzenia był Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 na czele z dyrektorką szkoły Edytą Modrzejewską. Plakaty na wydarzenie wykonała Paulina Mikołajczak.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 20 XI 2021

Reklama na stronie

Zdrowie: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Zdrowie

Więcej: Zdrowie

loading...
Więcej: Zdrowie

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.