Dostęp interesantów do trzemeszeńskiego ratusza został ograniczony fot. Roman Wolek

Najlepiej załatwiać sprawy korespondencyjnie.

Od 26 stycznia ograniczona zostaje możliwość bezpośredniej obsługi interesantów w Urzędzie Miejskim Trzemeszna, w związku z maksymalnym ograniczeniem możliwości rozprzestrzeniania się COVID-19 i zachowaniem ciągłości pracy ratusza.

Interesanci proszenie są o korzystanie z dostępnych narzędzi załatwienia spraw w Urzędzie Miejskim w formie korespondencji tradycyjnej lub elektronicznej.

REKLAMA

W szczególnie uzasadnionych przypadkach bezpośrednia obsługa interesantów może mieć miejsce tylko po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym zgłoszeniu i umówieniu się na konkretny termin i godzinę. W trakcie wizyty w ratuszu interesanci zobowiązani są do przestrzegania reżimu sanitarnego. Pisma można składać do skrzynki zamieszczonej przy drzwiach Urzędu Miejskiego Trzemeszna lub do skrzynki podawczej znajdującej w korytarzu budynku przy ul. Gen H. Dąbrowskiego 2.

W przypadku jakichkolwiek pytań możliwy jest kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu pod następującymi numerami: 61/ 41 54 306, 61/ 41 54 305.

Roman Wolek, 26 I 2022

 

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.