Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Po podpisaniu umowy w sprawie pieniędzy z Funduszu Covidowego, wojewoda, starosta i pozostali uczestnicy idą na konferencję prasową w pobliże budowanej przy szpitalu instalacji tlenowej fot. Marek Holak

Jak zaznaczył wojewoda Mikołaj Bogdanowicz, powiat mogileński jest w tym rozdaniu środków covidowych największym beneficjentem w całym województwie kujawsko-pomorskim.

Wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz podpisał we wtorek 1 lutego w Mogilnie z dyrektorką SPZOZ Ewą Bonk-Woźniakiewicz umowę na sfinansowanie dwóch inwestycji w mogileńskim szpitalu z rządowego Funduszu Covidowego. Pierwsza z nich za kwotę 300.000 złotych to budowa instalacji tlenowej na potrzeby szpitala. Inwestycja ulokowana jest w pobliżu poradni dziecięcej, gotowe jest już pomieszczenie z generatorem oraz jeden potężny pojemnik tlenowy, będzie jeszcze budowany drugi pojemnik. Druga inwestycja za kwotę 1.500.000 złotych to kapitalny remont i modernizacja parteru starej części szpitala, łącznie z budową windy.

 

fot. Marek Holak

 

W tej sprawie przy instalacji tlenowej odbyła się konferencja prasowa wojewody, dyrektorki SPZOZ, starosty Tomasza Krzesińskiego oraz członków Zarządu Powiatu w Mogilnie. Jak zaznaczył wojewoda, powiat mogileński jest w tym rozdaniu środków covidowych największym beneficjentem w całym województwie kujawsko-pomorskim. Wojewoda mial do dyspozycjj z Funduszu Covidowego 12 milionów złotych, a tylko do szpitala w Mogilnie trafi 1.8 miliona złotych.

Marek Holak, 1 II 2022

Reklama na stronie

Zdrowie: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Zdrowie

Więcej: Zdrowie

loading...
Więcej: Zdrowie

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.