Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Fot. Plaża – Na dzieci czekało wiele atrakcji. Fot. Roman Wolek

Impreza odbyła się na nowo powstałej, pierwszej plaży z prawdziwego zdarzenia.

REKLAMA

W piątek, 8 lipca na nowej plaży nad Jeziorem Orchowskim w Orchowie odbyła się impreza "Kręci nas bezpieczeństwo nad wodą". Było to pierwsza większa impreza na orchowskiej plaży. Wcześniej wykonano szereg prac mających na celu poprawę wizerunku i funkcjonalności plaży nad Jeziorem Orchowskim. Teren został wyrównany. Na główną część plaży nawieziono wiele transportów piasku, który został rozsypany i wyrównany w pobliżu linii jeziora. Wyrównano również nawierzchnię drogi prowadzącej do plaży.

Obecni na festynie mieszkańcy podkreślali, iż świetnym pomysłem było takie zagospodarowanie terenu przy jeziorze i utworzenie pierwszej plaży z prawdziwego zdarzenia. Jak twierdzą, powstała plaża jest atrakcją zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych.

 

 

Dla uczestników imprezy przygotowano animacje dla dzieci i młodzieży, zajęcia profilaktyczne oraz konkursy z nagrodami. Odbyły się także pokazy sprzętu i pojazdów służb mundurowych, warsztaty pierwszej pomocy i pokazy ratownictwa.

Piątkowy festyn przygotowany został przez GOPS i Urząd Gminy w Orchowie oraz policję, ochotnicze straże pożarne z terenu gminy, a także Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Słupecki.

Roman Wolek, 9 VII 2022

Reklama na stronie

Zdrowie: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Zdrowie

Więcej: Zdrowie

loading...
Więcej: Zdrowie

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.