Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Eugeniusz Hadrich i Leszek Piekut otrzymali odznaki Złotego Serca Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków fot. Roman Wolek

Eugeniusz Hadrich, Leszek Piekut i Maria Głowacka otrzymali odznaki Złotego Serca Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. 

REKLAMA

12 lipca w restauracji Qrnik w Trzemesznie członkowie trzemeszeńskiego koła Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków obchodzili Dzień Diabetyka. Zebranych przywitała prezes koła Maria Głowacka. Po wspólnym obiedzie wręczono odznaczenia i podziękowania dla osób zaangażowanych w walkę z cukrzycą oraz wspierających działalność koła. Wyróżnieni zostali: honorowy prezes stowarzyszenia Andrzej Bauman, przewodniczący Rady Pożytku Publicznego Andrzej Lisiecki, Wiesław Pokorski oraz zmagający się z cukrzycą od 60 lat Hilary Łukomski. Wśród wyróżnionych osób które z cukrzycą zmagają się już 30 lat znaleźli się: Janina Korytowska, Kazimierz Szymański i Wojciech Kaczmarek.

Członkinie koła otrzymały egzemplarze Konstytucji od posła Tadeusza Tomaszewskiego fot. Roman Wolek

Odznakami Złotego Serca Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków odznaczeni zostali: Eugeniusz Hadrich, Leszek Piekut i prezes koła Maria Głowacka. Poseł Tadeusz Tomaszewski za działalność w kole wręczył egzemplarze Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej dla Zdzisławy Majewskiej, Zofii Lukstaedt i Doroty Ciesielczyk.

 

 

Dalsza część spotkania przebiegła przy muzyce zespołu Duet.

Roman Wolek, 12 VII 2022

Reklama na stronie

Zdrowie: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Zdrowie

Więcej: Zdrowie

loading...
Więcej: Zdrowie

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.